طرح توجیهی

تدوین طرح های توجیهی و مطالعات امکان سنجی

در راستای ارائه خدمات مشاوره ای شرکت مشاوران کاوش

انواع طرح های توجیهی جهت دریافت وام های بانکی، جواز تاسیس و ...

ارائه می گردد.

کلیه طرح های این شرکت زیر نظر کارشناسان و مشاوران مجرب و بر اساس ضوابط وزارت صنایع و معادن،وزارت تعاون، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت کار و امور اجتماعی، کارگروه بانک های عامل و با توجه به معیارها و شرایط خاص متقاضیان به طور اختصاصی ارزیابی، تهیه و تدوین می شود ، لذا کلیه برآوردها و امکان سنجی ها کاملا واقعی و با توجه به شرایط روز بازار داخلی و خارجی می باشد. ضمنا این شرکت متعهد است در صورت بروز هرگونه مشکل در طرح نهایی موارد را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف نماید!

نگارش طرح توجیهی در 5 فصل به شرح زیر صورت می پذیرد :

:: معرفی محصول

:: شرح فرآیند تولید

:: امکان سنجی بازار و بررسی اقتصادی

:: برآورد مالی

:: محاسبات کامفار

انواع طرح های توجیهی

 یک طرح توجیهی، همان طور که از نامش پیداست، برای توجیه نمودن سرمایه گذار (اعم از بانک، سازمان، شرکت و یا شخص) تنظیم می شود و هرچه دقیق تر نوشته شود؛ سرمایه گذار، راحت تر می تواند تصمیم بگیرد که آیا این طرح می تواند خواسته های او را برآورده کند یا خیر؟ در تنظیم یک طرح توجیهی باید سعی نمود واقعیت ها را بیان کرد و تمامی داده ها با منبع و مرجع معتبر ارایه گردد و همچنین تا حد امکان، از فرضیات نادرست دوری جست.

طرح توجیهی قابل عرضه توسط شرکت ما در دو قالب ارایه می گردد:

 1- طرح ایجاد «طرح ایجاد» به طرحی گفته می شود که برای یک واحد تولیدی که هنوز راه اندازی نشده، نگاشته می شود. در تنظیم این نوع طرح از اصطلاحات «موجود» و «مورد نیاز» استفاده می شود.

 2- طرح توسعه «طرح توسعه» به طرحی گفته می شود که برای یک واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری، نگاشته می شود. این طرح برای توسعه یک واحد تولیدی، اعم از افزایش ظرفیت یا افزودن خط تولید جدید، می تواند کاربرد داشته باشد. طرح های توسعه معمولاً در پرداخت وام در اولویت قرار دارند. دلیل آن می تواند وجود توانایی برای بازپرداخت وام باشد. در این نوع طرح ها از اصطلاحات «موجود» و «پس از توسعه» استفاده می گردد.

مراحل کار ما به شرح زیر است:

 

بایستی بدانید طرح های توجیهی نگارش شده در شرکت مشاوران کاوش در صورت نیاز به تغییرات احتمالی به صورت رایگان برای شما عزیزان صورت می پذیرد. امیدواریم در مسیر سرمایه گذاری موفق در کنارتان باشیم.

جهت سفارش طرح توجیهی اینجا را کلیک نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با شماره 

66099733 -021 و یا ایمیل info@kavoshmo.ir تماس حاصل نمایید