• 021-76220388
 • kavoshmo.bs@gmail.com
 • تهران- کیلومتر 20 جاده دماوند- پارک فناوری پردیس- خ دانش 4- پلاک 165 - ساختمان فناوران - ط اول- واحد 105

معرفی شرکت مشاوران کاوش

 

شرکت مشاوران کاوش با شماره ثبت 452321 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است و دارای مجوز رسمی وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد.

از سایر موارد در خصوص این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-مشاور کریدورخدمات تخصصی پارک فناوری پردیس

-عضو مشاورین رسمی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

-عضو فن بازار ملی ایران

-عضو شبکه نوآوری ایران

- مشاور مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر

- عضو مشارکت کنندگان رسمی نمایشگاههای بین المللی تهران

- مشاور پارک علم و فناوری مازندران(شبکه نوآوری و فناوری مازندران)

چارت سازمانی شرکت به صورت زیر می باشد:

 

 ارزش‌های ما:

يادگيري
یادگیری مستمر و پرهيز از روزمرگي و گم شدن در مشكلات زندگي هر روز، و در مقابل نگاه به افق‌هاي آينده از اصول فكري «شرکت مشاوران کاوش» مي‌باشد.‌ 


راستگویی و صداقت

ما همیشه این نکته را در نظر داریم که هیچ گاه دروغ نگوییم. در تبلیغات خود بزرگنمایی نکنیم و در جلسات دمو در مقابل آشکار شدن اشکالات در برابر مشتریانی که می‌خواهند در مورد انتخاب ما تصمیم بگیرند، طفره نرویم.


مشتریان
مشاوران کاوش براي ايجاد ارزش از راه تغيير در سازمانها زندگي می‌کند. مشتريان «مشاوران کاوش» سازمانهاي مختلفي هستند که دوست دارند بهتر زندگي کنند و خود را براي ايجاد تحولات ساختاري آماده کرده‌اند. برقراري روابطي صريح و صادقانه با جامعه اعم از مشتريان و ساير مردم كه به نحوي با شركت در ارتباط هستند و گسترش آن و رعايت اخلاق و صداقت مهمترين ارزش‌هايي مي‌باشند كه «شرکت مشاوران کاوش» بايد بيش و پيش از دستيابي به سود تجاري، خود را پايبند به آن‌ها بداند.


انضباط
انضباط شرط لازم براي تحقق رشد و ارائه خدمات مي‌باشد. وجود سيستم هاي تعاملي، قوانين اجتماعي مدون، فرآيندهاي برنامه ريزي و کنترل و اهميت بخشي به رويکردهاي مهندسي ، تلاشهاي منسجمي است که در «شرکت مشاوران کاوش» براي دستيابي به اهداف و در راستاي توسعه انضباط گروهي صورت مي گيرد. با این حال اذعان می‌کنیم که تا ایده‌آل خود فاصله داریم.

 

 

لوگوی شرکت در زیر آمده است: 

تشریح لوگو: لوگو دربرگیرنده کلمه کاوش می باشد که با دقت در آن اجزای نوشته کاوش مشخص می باشد. و رنگ لوگو آبی تیره می باشد. آبی رنگ اعتماد و اطمینان می باشد و رنگ تیره نیز بیانگر اقتدار و قدرت می باشد.

این برند در سایت مطرح جهانی با عنوان brands of the world به ثبت رسیده است.

جادارد که دراین جا ازهمه ی عزیزانی که این مجموعه را با نظرات و انتقادهای سازنده خود یاری می نمایند تشکر و قدردانی نموده و امید داریم که بتوانیم کارنامه درخشانی از خود برجای گذاریم.

 

 

 • ارتباط با ما

  • موبایل: 09904260060
  • تلفن: 76220388-021
  • تلفکس: 76220590-021
  • ایمیل: kavoshmo.bs@gmail.com
  • آدرس پستی: تهران- کیلومتر 20 جاده دماوند- پارک فناوری پردیس- خ دانش 4 -پلاک 165- ساختمان فناوران- ط 1- واحد 105